Yangın Hidrant Hattı Su Kaçağı Tespiti

Yangın Hidrant Hattı Su Kaçağı Tespiti

 

Yangın Hidrant Hattı Su Kaçağı Tespiti

Yangın hidrant hatları yangına müdahalede çok önemli bir yere sahiptir. Bundan dolayı hidrant hattının düzenli çalışması sağlanmalı ve her daim kontrolleri yapılmalıdır. Su kaçağı sorunu hidrant hatlarında her zaman karşılaşılabilecek sorunların başındadır. Yangın hidrant hattında su kaçağı tespiti yapmak son derece zor ve uzmanlık gerektirmektedir.

 Firmamız deneyimli personeli ve teknolojik ekipmanlarıyla noktasal yangın hidrant hattında su kaçağı tespiti yapmaktadır.

yangin-hidrant-hatti-su-kacak-tespiti

Yangın Hidrant Hattı Su Kaçağı Tespit Hizmeti

Yangın hidrant hattı boruları su borularına göre çok daha kalın ve dayanıklı maddelerden imal edilir. Yine de diğer su borularında meydana gelen su kaçağı sorunları bu tesisatlar üzerinde de kendisini gösterebilir. Zaman içinde oluşan yangın hidrant hattı su kaçağı sorunu tüm tesisatı etkileyebilir. Bu sistemlerde yer alan yangın hidrant hattı su kaçağı sorunu daha zor görüntülenir. Toprak ya da beton altında bulunan hidrant hattı borularından herhangi birisinde su kaçağı meydana gelmesi durumunda alanın büyüklüğü nedeniyle yüzeyden fark edilmeyebilir. Tesisat üzerinde sorun bulunması olası bir yangın durumunda hidratın kullanılamamasına neden olabilir. Bu gibi durumlar ile karşılaşmamak için mutlaka yangın hidrat hatlarının düzenli kontrol edilmeli ve yangın hidrant hattı su kaçağı varsa anında müdahale edilmelidir.

yangin-hidrant-hatti-su-kacagi-bulma

Neden Biz?

Yangın hidrant hattında su kaçağı tespiti yapmak son derece zor ve uzmanlık gerektirmektedir. Firmamız deneyimli personeli ve teknolojik ekipmanlarıyla noktasal yangın hidrant hattında su kaçağı tespiti yapmaktadır.

Fabrika sahasında yaptığımız hidrant hattı su kaçak tespiti çalışmasında yangın hidrant hattı su kaçağı noktasal tespit edilmiş ve işaretlenmiştir. Yapılan kazı çalışması sonrasında belirtilen noktada yangın hattı su kaçağı görülmüş ve tamiratı yapılarak sorun giderilmiştir.

 

Firmamız yangın hidrant hattı su kaçağı tespiti ya da yangın hidrat hatlarının kontrolünde son teknoloji ekipmanlar ile çalışma yaparak sorun varsa en kısa sürede ve en doğru şekilde ortaya çıkarmaktadır. Yangın tesisatında meydana gelen yangın hidrant hattı su kaçağını noktasal tespit ederek sistemin sorunsuz çalışmasını sağlamaktadır.

 

 

Bu gönderiyi paylaş